eFiPalace

Byt č. 404 1+kk o výměře 25.13m2 ve čtvrtém nadzemním podlaží

Informace o bytě

Typ 1+kk
Orientace sever
Zařízený ano náhled zde
Vratná kauce 15 000 Kč/byt
Stav pronajato

Měsíční platby

Nájem 5 875 Kč/byt
Záloha na elektřinu * 500 Kč/osoba
Záloha na vodu 250 Kč/osoba
Záloha na topení 419 Kč/byt
Internet zdarma
Úklid společných prostor 150 Kč/byt
* Minimální záloha na elektřinu v jednom bytě je 1000 Kč.

Elektřina, voda a topení budou vyúčtovány podle skutečné spotřeby bytu.

Rozměry bytu

pokoj s kuchyňským koutem 17,86
koupelna 4,54
zádveří 2,73
celkem 25,13

Podrobný popis bytu

Pronájem zařízeného bytu 1+kk v třetím patře o celkové výměře 25,13 m2. Zádveří 2,73 m2, koupelna 4,54 m2, pokoj s kuchyňským koutem 17,86 m2. Okna jsou situovány na severní stranu do ulice Bratislavská. Vybavení bytu tvoří kuchyňský kout s kuchyňskou linkou v barvě Wenge a pracovní deskou Egger v barvě Jura černá se sklokeramickou varnou deskou Indesit VRM 640 MC se čtyřmi varnými zónami, komínový odsavač Elica Missy 60/IX, vestavěná mikrovlná trouba Baumatic BMC253SS s grilem a horkovzdušnou troubou, podstavná lednice indesit TFAA 10. Jídelní stůl + 2 židle. Pracovní stůl a židle, dvě postele 90 x 200 cm barva Wenge, které jdou sestavit samostatně, nebo jako dvojlůžko. V předsíni je vestavěná skříň. Koupelna s vanou 150 cm, umyvadlem a WC, koupelnová skříňka LeBon, barva Wenge. Topení ústřední s radiátory, ohřev teplé vody elektrickým inteligentním ohřívačem OKHE SMART se zásobníkem teplé vody pro 100 l. Bytová okna s izolačními trojskly. Internet je v ceně nájmu, služby tzn. elektřina, topení a voda, budou hrazeny zálohově a vyúčtovány dle skutečné spotřeby.
Vzorová ukázka standardního zařízení bytu.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy - náhled

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o podrobnější informace o bytě, či máte zájem byt rezervovat kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme.


Jméno a příjmení potřebujeme pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.

3D zobrazení bytu

Umístění bytu

Detailní zobrazení podlaží

Průkaz energetické náročnosti budovy